Noteikumi hokeja ar bumbu. Spēles noteikumi hokeja

Hokejs ir viens no trim populārākajiem komandu spēles. Šodien, ko skatās miljoniem skatītāju no visas pasaules. Tas ir ļoti grūts un kontakta spēle. Tomēr hokeja noteikumi padara izklaidējošu un aizraujošu līdz pēdējām sekundēm. Nav brīnums, ka tiek pieņemts, ka šāda spēle ir pakļautas tikai īstiem vīriešiem.

šķirnēm hokejs

Pašlaik ir vairāki varianti. Populārākais ir hokejs. Šī ir tradicionāla forma spēles, kad spēles notiek uz ledus virsmas. Mazgātājs ir gumijas disku. Caurlaides un kicks veikta klasiskā nūju. Pasuga tradicionālo hokeju veltnis hokeja. Lūk, tā vietā, lai parasto skrituļslidas tiek izmantoti.

Vēl spēles variācija ir hokejs uz zāli. Ja spēles notiek uz sintētiskā seguma (mākslīgā kūdra). Kā šāviņš netiek izmantota mazgātājs un cieto bumbu maza izmēra. A pasugas šajā spēlē tiek uzskatīta iekštelpu hokejs. Atšķirība ir tikai pārklājuma zonā - lietišķās grīdas.

Hokejs uz ledus ir ļoti populārs Skandināvijā. Šeit apvalks ir ciets nedaudz bumbu. Šī pasuga ir iekļauts Hokeja halle līks, kas tiek veikta ar samazinātu izmēru zonā.

Roller taustiņš darbojas kā atsevišķas izmaiņas spēles. Viņš ir ļoti populāra Spānijā, Portugālē, Itālijā un Argentīnā. Sticks ir līdzīgi tradicionālās un slidas ir rullīšu kvadracikli.

Pēdējos gados kļuvusi populāra un florbols. Spēles notiek zālē un spēlēja ar plastmasas nūjas. Bumba ir izgatavota no viegliem plastmasas materiāliem.

Ragavas hokejs - variācija par spēli cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Iekļauts programmā paralimpiskajām spēlēm. Spēles noteikumi hokeja katras sugas ir līdzīgas, bet ir būtiskas atšķirības. Galvenokārt tas attiecas uz pārkāpumiem un soda naudas.

Hokejs

Tas ir komandas spēle, kas notiek uz ledus. Par tradicionālo hokeja mērķis ir konfrontācija starp abām pusēm uz slidām. Iet starp mazgātājs kociņiem, komandas biedri mēdz mest to tik reizes pretinieka vārtiem, atstājot viņas neskarta.

Šī veida hokeja vēsture izcelsme Kanādā vēlu 18.gadsimta. Šajās dienās dalībnieki spēles pievienots zābakus, lai siers griezēji slīdēt labāk par saldētas virsmas ezera. Sākotnēji ripa bija koka, bet tad tā svērumu gumijas vai pat metāla ieliktņiem.

19. gadsimta beigās Monreālā, tika publicēti pirmie vispārpieņemtiem noteikumi hokeju. Kopš 1904. šī spēle tika ātri pārcelties uz Eiropu. Francijā, Beļģijā, Lielbritānijā, Šveicē uc Krievu hokejs ir kļuvis populārs tikai vidū 1940. Ir vērts atzīmēt, ka ļoti pirmā spēle padomju komanda Kanādu Monreālā noslēdzās ar graujošu uzvaru viesiem - 2: 7.

Bases hokejs

Spēles tiek veikta vietās ar ledus pārklājuma dimensijās :. In garumā - no 56 līdz 61 m platumā - 26-30 m amatiersportā jomā 40 bitu atrisināt 20 m. pad stūri ir noapaļoti ar rādiusu līdz 8, 5 m.

Noteikumi Hockey definē šādi izmēri vārti:

• In profesionālās izlādes struktūra būtu 1, 83 m platumā un 1, 22 m augstumā. No pīlāriem diametrs ir 5 cm.
  • In amatieru vietās vārtiem var būt platums ir 1, 5-1, 6 m, augstuma - 1-1, 12 m
  • .

Arī starptautiskie noteikumi hokeja apraksta garumu priekšējās līnijas. Atkarībā no konkurences, tas svārstās no 2 līdz 44 3 līdz 6 m. Mērķa zona ir ierobežota ar rādiusu no 1 līdz 8 m. Katram spēlētājam ir jābūt īpašas iekārtas, tai skaitā ne tikai forma, bet arī aizsardzības munīciju, jo īpaši attiecībā uz vārtsargiem.

noteikumi: hokejs

Spēles noteikumi ierobežo komandas piedāvājumu par spēli. Katrai pusei ir sastāv no 20 līdz 25 cilvēkiem. Tajā pašā laikā uz vietas, var būt 6 spēlētājiem katrā pusē, ieskaitot vārtsargu.

Ilgums spēles - 3 periodi 20 minūtes. Pārtraukumi par pēdējā ceturksnī stundas. Ja spēle beidzās neizšķirti, piešķir virkni apšaudēm.

hokeja noteikumi hokejs drīkst skaitīt tikai mērķi, galvenā tiesneša sanāksmes. Apvalks ir pamesta, ja tā šķērsojusi vārtu līniju. Mērķis tiek piešķirts tikai pēc hitting nūju vai atsitiena atskaņotāju.

Hokejs, noteikumi, kas ļauj cieto spēka kustības ietvaros jomā, tiek uzskatīta par visvairāk kontaktu un bīstams sporta uz ledus. Tomēr lielākā daļa no regulām vienību aizņem tieši sodus par pārkāpumiem.

noņemšana 2 minūtes, hokeja spēlētājs nesportisku uzvedību, push pretinieku pie borta, hit ienaidnieks stick vai rokas Shift vārti, tīša bloķēšana horizontālo mazgātājs, laika aiztures, bandwagon. Šis mazais sods sauc.

Noņemšana 4 minūtes tiek dota atskaņotāju traumu pretinieku augstā salipt. Double nepilngadīgais sods ieceļ gadījumā, ja tiesnesis izdarīja nav diskrēta ļaunprātība darbībās likumpārkāpēju.

Par 5 minūtes ledus hokejs jānoņem, ja viņš apzināti pārmērīgi stingri uzbrūk pretinieku. Par hitting galu nūju spēlētāju pārkāpējam tiek diskvalificēts no spēles.

Bandy uz ledus

Šī alternatīva forma, kas pazīstama arī kā līks, ir ziemas komandu spēlē. Spēles notiek uz ledus, kuru garums ir no 90 līdz 110 m un platumā 45 līdz 55 m Izmēri no vārtiem -. 3, 5, 2, 2 metri.

Par hokeju ar bumbiņu attiecībā uz aprīkojumu un munīciju noteikumi ir līdzīgi noteikumiem tradicionālo izskatu spēli ar ripu. No slidošanai kustība jābūt. Šīs spēles mērķis ir vislielākais skaits izmet bumbas pretinieka vārtos.

Pirmais pieminēt šāda veida ir datēta 20 gadsimtā pirms mūsu ēras. e. Līdzīga spēle tajā laikā bija ļoti populārs ar ēģiptiešiem un Aztecs. Uz saldēto dīķiem tika pārvietots uz Lielbritānijā 9. gadsimtā pirms mūsu ēras. e. Krievijā, spēle pilna noteikumi ir importēts Pēteris I.

Noteikumi: hokejs uz ledus

Pirmie noteikumi tika rakstīti Lielbritānijā, kur galvenais spēli un pēc tam uzskatīja futbolu. Tāpēc noteikumi par hokeja ar bumbu, un futbols ir tik līdzīgi. Tas attiecas ne tikai izmēru lauka, bet daudzas citas nianses.

Spēlētāji jānokārto otru bumbu pielīp. Uzvarētājs nāk ārā, ir komanda, kas guva vairāk vārtu nekā pretinieks. Jo sākuma lineup katrā pusē jābūt 11 cilvēki. Neierobežots skaits substitūciju.

tikšanās ilgums - 2 halves of 45 minūtes. Ja prasīts noteikumos, ir iespējams papildu laiku (2 15 minūšu laikposmos) vai sēriju sodiem.

Bandy, noteikumi ir līdzīgi futbolu, nav kontakta sports, piemēram, viņa klasisko variantu. Tomēr, šeit spēlētāji ir arī noņemt noteiktā laikā. Sods stājas spēkā pēc likumpārkāpēja ar tiesneša savu karti.

Bandy uz zāli

Oficiālās sacensības ir aizbildnībā starptautiskas organizācijas FIH, kas ietver aptuveni 130 valstis. Populārākā spēle bija Nīderlandē, Spānijā, Vācijā, Īrijā, Beļģijā, Austrālijā un Argentīnā.

Bandy, noteikumi, kas tika reģistrēti oficiālajos noteikumos līdz beigām 20.gadsimta, tiek uzskatīts saskaņošanas variācija tradicionālās komandu spēles. Tādās valstīs kā Indija, Malaizija, Pakistāna un Dienvidāfrikas, tas ir kļuvis par nacionālo dārgumu.

Noteikumi: hokejs uz zāles

Galvenie un tikai objekti iet un hitting bumbu ir īsa golfa nūja. Jebkura šāviņš pieskaroties rokas vai kājas ir aizliegta, to var darīt tikai vārtsargs.

No hokeja noteikumi ir blakus kaut kas starp futbolu un hokeju. Lūk, lauka garums ir 91 m un platums - 50 m, vārtu izmērs -. 3, 66. 2, 14 metri. Apvalks ir izgatavots no gumijas un saspiestā zāģskaidas. Ball diametrs svārstās no 71 līdz 74 cm. No lādiņu svars vajadzētu būt ne vairāk kā 163 g

Katrai komandai ir 11 spēlētāji sāk spēli. Spēle tiek veikta 2 reizes 35 minūšu laikā. Mērķis tiek ieskaitīts, ja liešana tika veikta no streika zonā. Arī hokeja noteikumos 2014 precizēt sodus dažādu kategoriju pārkāpumiem: sniedz zaļā, dzeltenā un sarkanā kartīte. Pirmais spēlētājs noņem 2 minūtes, otrais - 5, trešais - pirms spēles beigām.